Değerli Hemşehrilerim, Sevgili Dostlarım;


Verdiğiniz destek ve duyduğunuz güvenle beş yıl boyunca Belediye Başkanı olarak Adalarımıza ve sizlere hizmet etmekten büyük onur duydum.

Güzel ülkemizin pek çok yerinde görev yaparken her zaman Büyük Önder Atatürk’ün; “MİLLETE EFENDİLİK YOKTUR, HİZMET VARDIR” özdeyişini ilke edindim ve aynı ruhla, Kaymakamlıktan sonra da Adalarımıza hizmet etme fırsatı buldum. Hiç bir zaman siyasal beklentileri ve hedefleri hizmet anlayışının önüne geçirmedim. Mutluyum, huzurluyum.
Her zaman Laik ve Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin ilkelerine ve değerlerine sahip çıkarak görev yapmanın bilincinde oldum. Bundan sonra da yine aynı anlayış, heyecan ve coşkuyla Adalarımıza, ülkeme ve insanlara hizmeti sürdürebilmek için siyasete devam edeceğim.

Hepimizin bildiği gibi yarın 30 Mart Yerel Seçimleri yapılacak. Siz değerli hemşehrilerimin Laik, Demokratik, Aydınlık ve Çağdaş bir Türkiye’ye EVET diyeceğinize yürekten inanıyorum. Seçimlerin Adalarımıza ve ülkemize barış, sevgi ve huzur getirmesini temenni ediyor, yeni gelecek yönetime ve ekibe başarılar diliyorum.

Siz sevgili hemşehrilerime son kez Belediye Başkanı olarak seslenirken, bana verdiğiniz destek ve katkı için sizlere, görev süresi boyunca özveri ile çalışan mesai arkadaşlarıma ve yoğun çalışma temposu içinde her türlü sıkıntıya katlanan sevgili eşim Hatice’ye ve kızım Yağmur’a teşekkür ediyor, SEVGİLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir